Špeciálna vianočná ponuka od nás pre vás a všetkých, ktorých chcete obdarovať

Čas Vianoc sa nezadržateľne blíži, a tak nečudo, že vyvstáva čoraz aktuálnejšia otázka, čo podarovať najbližším, ale aj obchodným partnerom či zamestnancom. Pravdaže, písacie potreby či šiltovky s logom vašej firmy sú overenou klasikou, proti ktorej nenamietame, ale možností je o mnoho viac. Stačí si pozrieť náš vianočný katalóg plný dobrôt, pri ktorých degustovaní si na vás vaši zamestnanci i zákazníci isto s chuťou spomenú.

Vianočné duo

Med či medovina

Návrat k tradíciám je na Slovensku čoraz rozšírenejší. Dnes sa už nikto nehanbí za vlastné výrobky, práve naopak. Aj Slováci už totiž prišli na význam a nezameniteľnosť pravých domácich špecialít. Preto podarovať sladký med od miestneho včelára je darom viac než ceneným. Dobrota i liek v jednom poteší každého, navyše ak je krásne, ako od babičky zabalený, istotne poteší.
V ponuke sú naozaj neodolateľné balenia, medový košík s viacerými druhmi medu alebo špeciálne delikatesné medy so zázvorom a so škoricou plus fľaška medoviny na zapitie k tomu. Stačí si len vybrať, úspech je zaručený.
Tí, ktorí uprednostňujete med v tekutej forme, siahnite rovno po medovine. Na výber je opäť viacero druhov, rôzne balenia i veľkosti fliaš. Sladučká medovina poteší dobrého známeho a vášho dlhoročného zákazníka, ale ani úplne neznámeho neurazí.
Vidiecka medovina z agátového medu či radšej tmavšia z medu lesného? Je to na vás, veríme, že pri takých dobrotách a ešte krásne naaranžovaných, je ťažké sa rozhodnúť. Garantujeme, že spokojní budete, nech sa rozhodnete akokoľvek. A predovšetkým tí, ktorých chcete originálnymi dobrotami potešiť.

Deluxe ponuka – ovocie v mede a včelovina

Chcete byť naozaj originálni, pretože viete, že človek, ktorému bude dar určený, je pomerne náročný a má zdanlivo všetko? V tom prípade siahnite po nádherne vyzerajúcom, no ešte chutnejšom ovocí v mede v troch rozkošných fľaštičkách na drevenom stojančeku.
Alebo vám odporúčame včelovinu originál z troch druhov medu či pre extra náročných včelovinu špeciál, originálnym spôsobom vyzretú medovinu, v ktorej je cítiť dubové drevo i včelí plast s náznakom vanilky, sušeného ovocia a čokolády.

Ovocie v mede

Poteší aj darčekové balenie čaju i sviečka z medového plátu

Na výber je kvalitný čaj Prince of Wales Tea, čo je sypaná zmes čiernych čajov v exkluzívnom balení s kovovým sitkom a bielym porcelánovým hrnčekom.
Nádherná medová taštička s fľaštičkou vidieckej medoviny, sviečkou a agátovým medom v krásnom darčekovom balení je taktiež výborný tip na darček.
Pri týchto „zdravých“ a voňavých darčekoch nejde len o reklamu vašej firme či poďakovanie klientovi, odovzdávate s nimi aj kúsok zdravia a prírody.
Nebojte sa preto tradícií, nebojte sa objaviť kúsok zabudnutého. Všetci si predsa radi zaspomíname na detstvo vďaka dobrotám ako od starej mamy.

Medové duo