Inšpirujte sa našimi originálnymi darčekmi, ktoré sme vyrobili pre vás

Pre všetkých nad mieru kreatívnych, ktorých limity sú jedine v nedostatku fantázie a nápadov, máme zopár tvorivých a skutočne originálnych darčekov, ktorých hlavná (a jediná) nevýhoda je v tom, že sa vám budú páčiť až priveľmi. Je teda len na vás, či ich napokon aj odovzdáte ďalej, prípadne si pre istotu dajte spraviť minimálne jeden kus navyše.

Originálne textílie

Textilná mačka je in, a nielen pre ekologicky zmýšľajúcich ľudí. Dobe igelitových, jednorazových tašiek už pomaly odzvonilo, a preto mať tú svoju, čo možno najviac nápadivú a trendy bavlnenú tašku vždy pripravenú kdesi v kabelke či kufri auta, je skoro nevyhnutnosťou. Tá naša s motívom vtipnej mačky či sovy je jednoducho na zjedenie, čo poviete? Ale je to len na vás, aké zvieratko (či iného miláčika) chcete nosiť na tej svojej.

Svietniky a hrnčeky Svietniky a hrnčeky

A čo tak zaujať mladšie ročníky (predovšetkým od 2 do 8 rokov) a nahodiť sa do trička s hviezdami zo Spievankova? Ocino i mamina v tričkách s detskými hrdinami, ktorých pesničky pozná (niektorí z donútenia) celá rodina musia zabodovať, to vám garantujeme.

Svietniky a hrnčeky Svietniky a hrnčeky

Šoférov zasa navlečte do reflexnej vesty s logom vašej firmy a pre svojich zamestnancov tiež len to najlepšie, príjemné flaušové mikiny, vesty aj so šiltovkami v jednotných farbách, aby spolu všetci krásne ladili, to ich nepochybne poteší, ak teda šéfujete v stavebníctve, záhradníctve, do kancelárie by bol predsa len vhodnejší hrnček na kávu...

Svietniky a hrnčeky Svietniky a hrnčeky Svietniky a hrnčeky

Praktické drobnosti

A najlepšie s lyžičkou s praktickým pripnutím hoci aj na košeľu či vrch blúzky, nech je stále po ruke. Síce možno vzbudíte úsmevy či uštipačné poznámky, ale aspoň si už každý tú svoju pekne ustráži. Myslíme lyžičku.

Svietniky a hrnčeky

Tým nechceme dehonestovať klasiku, akou nepochybne sú perá, notesy, mini baterky, multifunkčný švajčiarsky nožík či USB kľúče. Všetko sa však dá spraviť originálne, ak sa nebojíte nového a neopozeraného.

Inšpirujte sa našimi produktami, ktoré sme už stihli pre našich klientov vytvoriť. Sme na ne hrdí, pretože sme v mnohých prípadoch dokázali aj z mála vyčarovať kúzelnú vecičku, stačí zdôrazniť jeden detail a výsledný efekt je úplne iný.

Vašim kreáciám sa nikdy nebránime, radi ich zrealizujeme k vašej spokojnosti a ak vás pre zmenu nič originálne nenapadá, sme tu, aby sme vám ochotne pomohli.