Vianoce predo dvermi – vykúzlite si tú pravú predvianočnú náladu aj s nami

Vianoce sa blížia, či si to uvedomujeme alebo pod vplyvom pracovných povinností až tak nie. A hoci to mesiac pred najkrajšími sviatkami v roku netreba ešte príliš s vianočnou výzdobou preháňať, predsa by bolo dobré sa pomaly naladiť na blížiace sa sviatky. Možno aj za pomoci katalógu Excursion Vianoce 2014, ktorý vám na sviatky pokoja a radosti zabudnúť nedovolí.

Vianočné produkty v darčekových baleniach

Príjemným spôsobom, ako sebe i iným pripomenúť, že Vianoce sú pomaly, no isto za dverami, môže byť podarovanie originálnych, a predovšetkým roztomilých vianočných ozdôb, či už v podobe snehuliaka alebo Santa Clausa, ktoré obdarovaným budú už pri zdobení vianočného stromčeka aj neskôr, počas celých Vianoc pripomínať, že ste na nich nezabudli.

Vianočné ozdoby

Svietnik či radšej hrnček so zimným motívom?

Záleží, koho chcete obdarovať. Každú ženu nepochybne poteší nádherný porcelánový svietnik, ktorý po zapálení čajovej sviečky vykúzli tú pravú vianočnú atmosféru. Na výber sú rôzne farby i tvary, spája ich však jediné, vianočný motív na vykúzlenie tej pravej sviatočnej nálady. V ponuke sú i darčekovo zabalené rôznofarebné čajové sviečky, ktoré poslúžia ako výborný doplnok k svietniku alebo aj ako samostatný dar.
Alebo hľadáte niečo neutrálnejšie? V tom prípade siahnite po keramických hrnčekoch z vianočného katalógu Excursion Vianoce 2014. Rôznofarebné šálky na teplý čaj či kávu s motívom Mikuláša alebo stromčekmi vám navyše zabalíme do krásnej krabičky a štýlový vianočný dar je na svete.

Svietniky a hrnčeky

Nádherné tašky pre vaše orginálne prezenty

Dar už máte vybraný, len sa vám zdá, že nepôsobí príliš vianočne? Nezúfajte! Aj z tej, na pohľad najobyčajnejšej veci, ak ju zabalíte do jednej z darčekových tašiek s vianočným motívom, razom vykúzlite čarovný vianočný dar, ktorý sa bude spokojne vynímať pod každým vianočným stromčekom. V ponuke sú rôzne farby i materiály, je to len na vás, či uprednostníte textil alebo radšej papier. Výber je vo vašich rukách, my vám môžeme ponúknuť to i to a pravdaže vám aj radi poradíme.
Aj z fľaše vína sa tak vďaka našim nápaditým taštičkám s jednoduchým vianočným vzorom razom stane krásny dar, ktorý poteší každého.

Darčekové tašky